Kedim Gerçekten Çok Hırçın

chuckysmom

Arkadaşlar daha önce de yazdım. Kedim 4 aylık ve aşırı hırçin çok saldırgan ve ısırmayı oyun sanıyor. Doğru düzgün oynayamıyoruz her yere saldırıyor ama her yere düz duvara tırmanmaya çalışıyor göz bebekleri hep Kocaman kedi otu bile aldım ama Nafile bana mısın demedi uyurken birden kalkıp bir yerlere saldırıyor ne yapmam lazım 2-3 haftadır böyle lütfen yardımcı olun

2 CEVAP

vodootrela

dişleri kaşınıyor o yüzden ısırıyor olabilir kolunuzla oynatmak yerine dişlerini kaşıması için yumuşak oyuncaklar alıp onunla oynatabilirsiniz. ve onunla her gün uzun süre oynayın yorulmasını sağlayın.

Pretty

Eğer ısırmayı bir oyun sanıyorsa sizi ısırdığında onunla oyun oynamayı bırakın böylece ısırmaması gerektiğini bir süre sonra anlar.