Köpeğimin Irkı?

seliinkececi

Köpeğimizi yeni aile dostumuzdan sahiplendik satın almadık :) annesi ve babası küçük ırk terrier sanırım ama annesi ayni kopegimiz gibi kahverengi, babasi da beyaz. Petlebiye tam olarak ırkını girmek istediğim için soruyorum. Annesi babasindan daha küçük bi ırk. Bilgisi olan yazarsa sevinirim:)

4 CEVAP

Mehmetkr

3 4 aylık olmadan ırk tahmini yapmak zor.

sayyavefaaa

border collieye benzettim ben büyüyünce daha iyi anlaşılır

zibityus

çok küçük annesinin yanına geri götürün bu kadar küçük yavru köpek alınmamalı

seliinkececi

kopek kucuk degil arastirdigima gore en az 2 aylik (8 hafta) olmasi yeterli sutten kesilmesi icin. aldigimizda zaten kesilmisti bilmeden yorum yazmayin o kadar bilgisiz ve cahil degilim:) köyden getirdigimiz icin kuru mama bile yiyemiyordu tavuk etiyle besleniyordu. @zibityus