Erkek Kedim Kısırlastırıldıktan Sonra Cıldırdı

Dy22

Bugün erkek kedimi kısırlastırmaya gittik uyuyodu normal ama sonrasında bi delirdi kosturuyo hep bagırıyo bi agrısı falan mı var anlayamadım ki sizin kedinizde de böyle oldu mu

3 CEVAP

Firuzecik

Narkozun etkisi gecmediyse korkudan öyle kacmaya calisip kendilerine zarar verebiliyorlar hele de boyunluk varsa..

Dy22

Boyunluk takmadılar 2.gün oldu ama hala bagırıyo aanlamıyorum ki

Anonymus552223

Hic boyle bisey olmadi, ama goturmeden once kizginlik donemindeyse hala o yuzden bagiriyor olabilir, kizginligin gecmesi ameliyattan sonra biraz devam edebiliyor. fakat dediginiz sekilde olmaz o da