N&D Kısır Mama Mı Yoksa Pro Plan Kısır Mama Mı İyi

BaharSonmez

Merhaba 2,5 yaşında kısırlaştırılmış bir kedim var kullandığım mama N&D ürünü ama çok tüy dökmeye başladı veterinere sordum pro plan derma plus mamayı önerdi içerik olarak iyi mi kullanan var mı ve tüy dökme sorunu çözüldü mü yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler :)

3 CEVAP

BaharSonmez

Kedim uzun tüylü bir kedi değil british shorthair cinsi mama daha çok uzun tüylü kediler için kullanımında bir sakınca olur mu bilemiyorum lütfen yardım 🙏🏽

Petlover34

Derma plus kullanip tüy dökümünde memnun kalan çok arkadaşim var. İçerik olarak bir nd değil ama.

BaharSonmez

Teşekkür ederim:)