Kedim Biraz Uykucu Oldu

A_asiye

Merhabalar, Kedim havalar sogumaya başladığından bu yana daha çok uyur oldu, bu normal midir? Yemesi - içmesi normal ancak sanki canı sıkkın gibi uyuyuor. Bilgilendirmelerinizi bekliyorum.

1 CEVAP

ecetpc

kediler hakkında her şeyi empati ile bulabiliriz. diyelim sabah erkenden kalkıp işe gideceksiniz, kış olduğu zaman insan yataktan kalkmak istemez sıcacık yorganından yatağından kopamaz:) yazın uyanmak biraz daha kolaydır. kediler uykuyu bizden kat be kat daha çok severler. oldukça normal ama içinize sinmiyorsa ocakta fiyatlar zamlanmadan bir kedinizi muayene ettirebilirsiniz.