Kedilerin Gece Ağlaması

bdurcak

kedimle aynı odada kalıyoruz. geceleri sürekli ağlıyor oyun oynuyorum yorgan altından elimi ayağımı sallıyorum azcık saldırsın enerjisini atsın uyur diye ama bu aralar yok. yorganla oynarken elimi ısırdı ve bırakması sonra da bana saldırdı. herkes uyuyor o kapıda ağlıyor ne yapıcam bilemiyorum artık

2 CEVAP

vodootrela

veterinere götürmeniz daha sağlıklı olur detaylı bilgi verir.

bdurcak

uyuma saatlerini değiştirince biraz daha iyi oldu canı sıkıldığı için ağlıyor :) herkesin uyuduğu bir saatte uykusu gelsin diye akşam saatlerinde uyumasına pek izin vermedik oynadık hepimiz için daha iyi oldu