Kedim Bana Küstü Galiba

Normalde birlikte uyuyoduk ama bugün biraz kustu sonra da halsizleşti. Daha sonra düzeldi tekrardan ama yanıma hiç gelmedi. Şimdi de salona gitti uyumak için yanıma çağırdım gelmedi. Normalde benden önce yatağa atlıyordu niye böyle olduk şimdi :(

3 CEVAP

heybetaltay0

Ödül mamasını yatakta verin sevin yatakta alistirin sonra zamanla gelecektir

gulsundusmez

kediler hastayken ve keyifsizken uzaklaşır. Bu durum sıklaşırsa veterinere götürün

Tamam geldi yattı yerine teşekkürler:3333