Kedim Çok Miyavlıyor

goksuyilmaz

merhaba kedim 3 aylık aldığımızdan beri aşırı miyavlıyor ilk bize alışma süreci sandım ama 2 ay oldu artık bensiz yatamaz hale geldi ama biri onunla 2 saniye ilgilenmesin veya ilgilendiği halde canı sıkılsın, 1 saniye kucağa alınsın çıldıracak şekilde bağırarak miyavlıyor 4-5 dakika söylediğini yapana kadar da bitmiyor bunu durdurmak için bir yol var mı? bazı kedilerin daha konuşkan olduğunun farkındayım ayrıca:D

2 CEVAP

Littlecats

Önemli bir sorun olabilir bence veterinerine danışabilirsin

ferhat05

Bizimki de öyle. Napıcaz bilmiyorum. Kısırlaştırınca geçer diyorlar, umarım geçer.