Kedim Beni Sürekli Emiyor

goksuyilmaz

kendisi 2 aydır bizde ve daha 3 aylık annesinden çok erken ayrıldı bu yüzden annesi sanıyordur yalıyordur sandım ama 3 aylık oldu artık ama hala uyumadan önce uyuacağım zaman yatağa atlıyor beni emiyor yalıyor sonra üstümde uyuyor. ben uyurken de yapıyor arada. ileride geçer mi bu?

4 CEVAP

ecetpc

ne güzel sizi seviyor işte daha ne istiyorsunuz ki:) keşke benimki de ısırmak yerine emip yalasa:)))

Çok normal. Benim kedim de sütten erken kesilmiş, koynunuza koltuk altınıza sokulup emme hareketi yapması normal. Hatta polar battaniye, yünlü hırka gibi şeylere de bunu yaptığını görebiliyorsunuz. Ne zaman geçer bilmiyorum, benim kedim 4 aylık, biraz azaldı emme hareketi ama yalamaya devam ediyor.

+Aranızda bağ kurmanız için avantajlı bir durum aslında.

Denizygt

Benim kızım 7 aylık halâ uyumadan önce gelir kucağıma masaj yapar ve arada emer sonrada başını kollarımın arasına sokar öyle uyur bence aramızda ki bağ için çok güzel bişi bu