Hill's Beslenme Rehberi

ferhat05

Hill's in kendi sitesinden kısırlaştırılmış tunalı kedi mamasına baktım. Biz kediyi kısırlaştırdıktan sonra hangisini kullanıcaz eğer hill's e geçersek?
Baya bi fark arada.

5 CEVAP

sforselin

Yavru kediler, yani bir yaşına kadar olan kediler daha fazla kaloriye ihtiyaç duyuyor. Yani kedinizin kısırlaştırması bir yaşından önceyse ilki gibi kullanmaya başlamanız gerekiyor, 1 yaşından sonra da ikinci tablodaki gibi öneriliyormuş.

ferhat05

Tamam teşekkür ederim

ferhat05

Sizin attığınız köpek maması, kedi maması değil. Her mama için benzer şeyleri söylüyorlar farklı da olsa.

zibityus

attığım linkte hillsin veterinerler tarafından neden önerildiği açıklanıyor orayı okuyun. köpek mamasında bir çok zararlı içerik var kedi mamasında da vardır mutlaka