Gimcat Skin Coat Hakkında

cerenhaylaz

merhaba, Gimcat Skin Coat deri ve tüy sağlığı için olan tableti kullanan var mı? gerçekten faydalı oluyor mu ve herhangi bir yan etki zarar vs bir şey olur mu?

3 CEVAP

cerenhaylaz

@findikthecat teşekkür ederim

Findikthecat

Yorumlari inceledigimde kediler sadece tadini seviyormus. Cogu kisi tuylerinde degisim olmadigini yazmis. Ama tuy sagligi icin urun istiyorsaniz gimcat biotin tuy sagligi icin olan peynirli maltini oneririm.

Busebakis

Biz kullanıyoruz tadını seviyor ekstra bır şeyini henüz görmedim yeni başladık ama ödül maması gibi veriyorum bunları çok bı beklentim de yoktu