Kedilerinizin Tepkisi

Alperen07

Dün akşam 3,5 yaşındaki oğluma yerlerde sürünme diye defalarca uyardım yine ve sürekli yaptı bende yüksek sesle bağırdım annecim lütfen yapma dedim tuttum kucağıma aldım tabi yapacam diye ağlamaya başladı Kedimiz yattığı yerden kalkıp direk geldi hafif bi şekilde kolumu ısırdı şok oldum oyun arkadaşına kızmam zoruna gitti ve oturdum ağladım ya sen nasıl bişeysin dedim sonra geldi kucağıma yattı bana sakin ol der gibi hareketleri gerçekten kediler ve diğer dostlar bambaşka yaa hala gözlerim doluyor

8 CEVAP

vodootrela

kediler yüksek sesleri sevmez insanlardan daha rahatsız olurlar o yüzden ısırmış olabilir ama evet kediler her ruh halini algılayabiliyor çok güzel yaratılmış canlılar.

Mapple2

Maşallah Resimlerde ki Canlara Kardeşlere :)

alabalik32

Kediler çocuklara karşı daha duyarlı korumacı

Alperen07

@alabalık32 kesinlikle öyle yaşayarak bunu anlıyorum (ʘᴗʘ✿)

Nurguloruc

Gercekten bazen ben de inanamıyorum. Kedim çoğu ısırarak oynar eve gelen misafir bebeklere ve yaşlılara asla dokunmuyor. Hatta bebek kuyrugunu cekse bile saldırmıyor. Bu arada fotograf cok tatlı :)

Alperen07

Aslında yüksek sese alıştı bizimki çocuklar oynarken çok tatlı onları seyreder gider aralarından geçer sesin tonundan ve ruh halinden kesinlikle anlıyorlar daha doğrusu hissediyorlar

Alperen07

@Mapple2 Teşekkür ederiz◉‿◉

Alperen07

Teşekkür ederiz