Acana/Orijen

Bu markanın küçük gramajlı maması yokmu? 400gr lık gibi petlebide sadece 2 çeşidinin buldum

6 CEVAP

Denizygt

Bende acananın bulamadım mecburen tavuklu ve balıklısını kiloluk aldım umarım seçici kızım sever ve yer

Denizygt

Araştırmak lazım iyice ben mamaları bu siteden daha uyguna alıyorum zaten inşallah kısa zamanda severek yedikleri mamayı buluruz bazen cins kedi baksam bu kadar seçici olmazdı herhalde diyorum 🥺

Bizim oğlanda aşırı aşırı seçici bir kedi en son bütün mamaları almaya karar verdim keşke sevdiği bir mama bulabilsek :(

Littlecats

N&D

Littlecats

N&D