Kedim Niye Böyle Davraniyor?

naininna

Arkadaslar kedim kabından yemiyor yiyorsa cok az yiyor , baska bi kaba koydum yemedi mama kabini yıkadım yine yemedi ac ama yemiyor surekli kilerin olunde mama vermemi bekliuor (mamasi kilerde) illa elimle veriym diye bekliyor, elimden yiyor sadece. böyle bi alışkanlığı da yok 2 gunfur mama veriym diye sokulgan sokulgan davranıyor ama mamasi var

2 CEVAP

naininna

sanirim eski mamasini geri istiyor arkadaslsr

Ozge00

Mama değiştirdiyseniz yeni mamasini sevmemis olabilir. Farkli bir mama deneyin veya eski mamasina geri dönebilirsiniz. Yemezse beslenmede geri kalir