Annesi Ölen Eniği Sahipleniyorum

Annesine araba çarptı yavruyu alıyorum. 3 aylık falan olmuş mudur devam sütüne vs gerek var mı? aşı yapmaya götürülür mü bu yaşta?

4 CEVAP

ecetpc

zaten alır almaz öncelikle muayeneye götürmelisiniz bence. veteriner gerekli bilgileri verip tüm sorularınızı cevaplar.

Mehmetkr

Durumunuz var ise ilk yapmaniz gereken veterinere götürmek zaten o size ne yapacağınızı anlatır

Şu an şehir dışındayım 3-4 gün sonra döndüğümde götüreceğim veterinere.

zibityus

bir veteriner ile telefonda görüşürseniz daha sağlıklı olacaktır