Gimcat Kitten Yavru Kedi Vitamin Macunu

cerenhaylaz

Gimcat Kitten Yavru Kedi Vitamin Macunu kaç aya kadar verilebilir? 4 aylık kedim için uygun olur mu yoksa daha küçükten mi vermem gerekliydi ?

4 CEVAP

Kuzucansu44

7 aylık olana kadar kullanılabilir, 7.aydan sonra multivitamine geçiliyor

FeyzaZeynep

  1. Aya kadar verebilirsiniz çok güzel bir vitamin öneririm.

Denizygt

Bende gimcatın multivitamin macununu kullanıyorum tavsiye ederim

Lasety

7.aydan sonra neden multivitamine geçiliyor peki ben bunu bilmiyordum. Aydınlatabilir misiniz