Arkadaşlar Hill’s Mama Nasıl?

Ben normalde nd mama kullanıyordum. Ama bir kaç sağlık problemi yüzünden veterinerim hills kuru ve yaş olmak üzere mama verdi ve bir süre yemeleri gerekiyor dedi. Yani açıkcası içeriğini bilmiyorum sadece bir kaç yerde çok güvenilir olmadığını okumuştum. Kullananlar var mı?

7 CEVAP

Şunuda unutmadan belirtiyim sanırım diyet tarzı bir mama bu.

zibityus

hillsin köpek mamaları bir çok zararlı besin içeriyor güzel bir mama değil. hills markası veterinerlerin en büyük sponsorudur. ben kullanmanızı önermem. veterinerler mama konusunda bilgili değillerdir, müfredatlarında bu konuyla ilgili ders yoktur. veterinerlik fakültesinde beslenme ile ilgili bir şey öğretilmez.

emre1334334

müfredatlarında ders olmaması araştırmadıkları anlamına gelmez

elifozzdemiir

hills'in klinik mamalari iyi bence hastaysa kediniz iyilesmesinde ise yarayabilir

zibityus

araştırsalar önermezlerdi

Zaten bir süre kullanmam için verdi ve klinik maması dediğiniz gibi uzun zamandır düzelmeyen kaka sorunu yaşıyoruz çünkü. Sonra değiştirebilirmişim iyi olduktan sonra eski mamama yavaş yavaş dönerim