Acil Yardım Lütfen

Cook

Dün de yazmıştım sahiplendirdiğimiz kedinin bağırsağında yabancı cisim varmış geri vermişlerdi bize.Bugün götürdüm veterinere serum taktılar lavman yapıldı tekrar.Çok halsiz kaldı hiç yemek yemiyor iki gündür veteriner muhtemelen midesinde de yabancı cisim var ameliyat+ilaçlı röntgen gerekiyor dedi.1400 tl tutuyor 400 500 lirasını karşılayabilirim maksimum gerisine bütçem el vermiyor benim kedim de hasta onun da tedavileri var.Kediyi tedavi ettiremezsek yi 1 haftayı zor çıkarır dedi veteriner.Çok üzüldüm el kadar bebek daha üç aylık.Lütfen yardım edecek kimse çıkmaz mı kedinin fotoğraflarını veteriner faturasını da yollayacağım nolur kurtulsun yavrucak:(

4 CEVAP

Cook

Güncel :(

elifozzdemiir

instagramdaki yardim sayfalarini da kullanabilirsiniz veterinerle gorusme saglayark cikan masraflari da paylasarak insanlara daha cok guven verip bu sekilde de yardim alabilirsiniz. umarim kedi iyilesir

elcnugr

Benim de kedim ameliyat oldu masraflarını taksit yaptırdım öyle ödüyorum. Siz de taksit yaptırın. Yardım aldığınzda direk ödersiniz. Alamasanızda taksit taksit kendiniz ödersiniz en kötü. Eğer veterineriniz taksit yapmazsa diğer veterinerleri arayıp taksit yapan bulun. İlla ki kolaylık sağlayan vardır.

elcnugr

Ama yavrucak ölmesin her ihtimali değerlendirin