Kedi Maması Ve Mama İçin Site Önerisi Verir Misiniz?

ferhat05

Güvenilir mama alabileceğim siteler ve mama markası önerir misiniz **kısır kediler için. ** Link atarsanız çok güzel olur.
Benim aklımda hill's, n&d veya pro plan var. 1.5 kilo her gün 50 gram versem 30 gün gidiyo yani 1 ay. 1 ayda en az 120 tl mama parası vermek biraz gözümü korkuttu. 10 kg de alamam bir kedi besliyorum bayatlarsa çöp olur.

3 CEVAP

M a r k a m a m a buradan bir-iki tık daha uygun fiyatlı fakat çeşit az ama memnun kaldığım bir sitedir.
Evvelsi gün buradan iki kiloluk Brit care kısırlaştırılmış siparişi verdim, bugün geldi. Yanında konserve hediyeleri de var, bir bakın. En azından Proplan' dan daha iyi bir mama Brit.

Denizygt

Bu site kaliteli ve daha uygun fiyatlı kargolarda gecikme yaşamıyorum sipariş verdiğim tarihin ertesi gün elimde oluyo bi inceleyin derim acanayı tavsiye ederim içeriği çok iyi

ferhat05

Pro plan veya prochoice alıcam olmazsa. Ama bir an önce kaliteli mamalara geçmek istiyorum.