Kedi Beslenmesi

Ssuyagmur

Merhabalar. Ben daha önce hiç kedi sahiplenmedim. Şuan tekir bir çocuğum var. 2 ay oldu sahipleneli. (4 aylık şuan)Geldiğinden beri felicia yavru kedi mamasını kullanıyorum. Bugün hafta 1-2 yaş mamada ilave etmeyi düşündüm ve sipariş verdim. Kedime evdede ek öğün vermek istiyorum veteriner asla tavuk et balık vermemi tavsiye etmedi. Ben tuzsuz pişmiş şekilde çok küçük parçalarla veriyordum kestim. Bana kedi beslenmesi hakkında fikirlerinizi sunarmısınız. Bilgi toplamak istiyorum şimdiden teşekkürler umarım okursunuz :)

2 CEVAP

elifozzdemiir

tuzsuz ve baharatsiz verildigi surece ve abartiya kacmadikca balik ve tavuk vermenizde bir sorun olmaz bence 2 haftada 1 verebilirsiniz diye dusunuyorum hem felicia da et yok ek takviye olur ciger falan da verebiliyorsaniz mis gibi olur. yiyorsa haftada 2-3 kez 1 yemek kasigi yogurt verebilirsiniz haftada 1 kez de yumurta sarisi cok iyi olacaktir :) gunde 1 kez de 1 cay kasigi kefir verebilirsiniz bagisiklik ve bagirsaklari icin cok faydali sade kefir olmasina dikkat edin

Ssuyagmur

Çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim cevabınız için😇