Çamaşır Suyu

senatsn

Yavru Kedim çamaşır suyuna düştü yıkadık temizledik veterinere de götürdük bir sorun olmadığını söyledi ancak yine de içim rahat etmedi. Aynı durumu yaşayan var mı?

4 CEVAP

BurcuAlexx

Lütfen dikkat edin, Allah korusun gözüne falan kaçabilirdi yani. Geçmiş olsun, iyi olmasına sevindim❤️ :))

Succubus

veteriner bir şey yok dediyse bize bir şey demek düşmez. ama ilginç bir bilgi vereyim; çamaşır suyu nedeni tam bilinmemekle birlikte pek çok kedide kedi otu gibi bir etkiye sahip. bizimki kafayı yediği için evde çok dikkatli kullanıyoruz çamaşır suyunu ve elime azıcık bile bulaşmışsa kokusu kaldığında elimi saatlerce yalayıp kemiriyor. muhtemelen sizde de benzer bir durum var özellikle içinde ozon olan şeylerde daha dikkatli olun. havuzdan çıktığımda saçımda kalan klor kokusuna da benzer tepki veriyor çünkü.

emineerturk

Deri ve tüy sağlığına göz sağlığına dikkat edin. 1-2 hafta sürekli inceleyin bir durum var mi diye. Bir problem varsa hemen vet hekime gidin

Veteriner bir şey yok dediyse sorun olmaz. Fakat gözlerine falan dikkat edin. Bende bir yerde kedilerin çamaşır suyu kokusuna bayıldıklarını okumuştum. Çok şaşırmıştım. Neyse sağlıkla büyüsün kediniz...