Bozita Yaş Mamadan Memnun Kalır Mıyım

BurcuAlexx

Bozitanın yaş mamalarını gördüm, her çeşidi mevcut :)) geyiklisi, kuzu etlisi, somonlusu, ren geyiklisi, sığır etlisi.... Bazı sitelerde 625 gr'lık konservesi 20 veya 24 lira. Bu yaş mama isveç malıymış ve içinde 100% gerçek et varmış. Alsam mı diye düşündüm, acaba köpeğim beğenir mi? Farklılık olsun istiyorum, sizce? Tavsiyelerinize açığım❤️

3 CEVAP

ecekirdekci

Benim kızım yememişti, içinde jöle olan şeyleri sevmiyor pek ondan sanırım. Bunlar pateymiş gerçi,daha önce yedi mi? Yemezse paranıza yazık olur diye düşünmüyorsanız bence deneyin, Bozita iyi bir marka.

Faytekin

Ben kedilerim için alıyorum severek yiyorlar sağlıklı da bir mama

BurcuAlexx

Daha hiç denemedim ama sipariş edeceğim inşallah, köpeğimin beğeneceğini düşünüyorum çünkü🙏🏻❤