Brit Mamaya Geçeceğim

BurcuAlexx

Önceden N&D ve Acana denemiştik ancak briti de denemek istiyorum, hem fiyatı biraz daha uygun. Köpeğim beğenir mi sizce? Siz memnun musunuz?Acana'nın 15 kilosunu alsam çok pahalı. N&D güzel fakat belki briti daha çok sever, bilemiyorum. Kararsız kaldım, denesem mi? N&D'ye devam mı etsem

5 CEVAP

Mehmetkr

ND gayet iyi bence

emineerturk

Nd'nin içeriği daha iyi. Brit o kadar iyi değil bence devam edin.

BurcuAlexx

Teşekkürler❤️😍🥰 şimdi biraz inceledim ve sanırım N&D'nin içeriği daha iyi. Yani N&D ile devam etmeye karar verdim

NazGok

https://www.allaboutdogfood.co.uk/
Bu siteden bakabilirsiniz. Aslında brit fresh in içeriği nd dem daha iyi. Acana, orijen, nd, brit fresh bunlar iyi içerikli mamalar ama royal canin, hills, proplan gibi mamalardan kaçının içerik çok kötü

NazGok

https://www.allaboutdogfood.co.uk/
Bu siteden bakabilirsiniz. Aslında brit fresh in içeriği nd dem daha iyi. Acana, orijen, nd, brit fresh bunlar iyi içerikli mamalar ama royal canin, hills, proplan gibi mamalardan kaçının içerik çok kötü