Ödül Tableti

Ayben02

Mal içerikli , multivitaminli ya da diş sağlığı için olan ödül mamaları var bunlar açıldıktan sonra kaç gün içinde tüketilmeli ? Bir hafta içinde kullansak olur mu

9 CEVAP

Succubus

buna özel söylemiyorum da 1hafta genelde bunları tek kediyle tüketmek için fazla kısa bir süre. üzerinde de yazar günde en fazla 3-5 tane verin diye. kilitli paket içinde oluyorlar zaten. ben öyle bir pakette değilse de hava geçirmez kutuya koyuyorum ve paketi açtığımda mutlaka buzdolabında muhafaza ediyorum. ama ödül mamaları kolay kolay bozulan şeyler değil.

serpilbiyik

bende gimcat in yavru kediler için vitamin tableti var. günde 1 tane veriyorum 2 3 ay gidiyor. herhangi bir bozulma sıkıntısı da yaşamadım. çok vermenin tararı olur diye düşünüyorum

Succubus

evet baya uzun süre gidiyorlar. sadece düzgün saklamanız gerekli

BurcuAlexx

@Ayben02 evet birkaç ay kullanırsınız diye düşünüyorum, zaten arkasında son kullanma tarihi yazıyordur❤️

Ayben02

Pardon Malt yazicaktim mal yazmışım v:)

Ayben02

Zaten iki kedim var

BurcuAlexx

Benim bildiğim son kullanma tarihleri o kadar kısa olmuyor (yani en azından köpeğimin ödül mamaları öyle)

Ayben02

Yani daha uzun süre kullanabilir miyim

Ayben02

Anladım çok teşekkür ederim cevaplarınız için 😺 ben de çok çabuk biter diye düşünmüştüm ama demek ki uzun bir süre kullanabilecegiz 😺