Tarama

Littlecats

Merhaba benim 3 aylık british shorthair (golden) bir kedim var. Taranmayı hiç sevmiyor ve onu ASLA tarayamıyorum. Bir sürü kedi tarağı denedim ama yine de hiç taranmak istemiyor. British shorthair'lar zaten cins olarak kısa tüylüler haftada 1 kere taramak yetiyor. Maalesef benim kedim ona bile izin vermiyor. Ve 2 haftadır çok meşgulüm bu yüzden ona taramaya ayıracak zamanım yok (en az yarım saat onu taramakla uğraşıyorum). Yani 2 haftadır taramadım ve hiç bir sıkıntı olmadı tüylerinin birbirine dolanması vs. Bundan sonra kedimi taramasam sorun çıkabilir mi?

2 CEVAP

alabalik32

Benimki de 9 aylık British shorthair. Gıdısına kadar tarattırıyor. Furminatöre çok kızıyordu eskiden. Şimdi telli bir fırça buldum. İkimizde çok memnunuz.

Littlecats

Teşekkürler