Brit Care Crazy Kitten

Arkadaşlar merhabalar mama konusunda çok kararsızım. Brit care crazy kitten kullananlar bana deneyimlerini paylaşırlarsa çok sevinirim. Tüy, kaka performansını yazarsanız sevinirim...

6 CEVAP

Ben kusma ve ishal yaşadım ne yazık ki, o dönemde Brit Care Crazy Kitten'ı önüne koyduğumda koklayıp dönüp gidiyordu. Elimde eski maması Felicia vardı onu koyduğumda yiyordu. Buradan yola çıkarak mamadan dolayı olduğunu düşündüm ne kadar doğru bilemiyorum ama.

Rica ederim. Yemedi değil, sonrasında maalesef problem yaşadım. Brit yeni mama çıkarmış Premium Kitten diye. içinde pancar var ama isterseniz bir araştırın.

Zukooo

Brit care ucuz bir marka değil aslında bira daha para verip daha üst düzey bir mama alabilirsiniz. Mama fiyatları uçtu ben güvenilir bir yerden açık mama alıyorum mesela öyle bir yer varsa tanıdığınız açık da alabilirsiniz güzel bir mamayı

Ben de felicia kullanıyorum. O zaman benim kedim de yemez galiba. Sağolun cevapladığınız için...

Anlıyorum, sağolun...

Tanıdığımız bir petshop falan olsa alırım ama hiç güvenemiyorum. Bir de bizim buradaki açık mamalar normal mamayla aynı fiyat. Güvenilir bir petshop bulsam kesinlikle biraz daha koyup ondan alırım. Bir de bütçem o civarlarda olduğu için brit care sordum. Sağolun