Orta Halli Mama Anket

Deniz00

Anket

Brit Care
(25 oy)
Felicia
(6 oy)
Prochoice
(5 oy)
Mystic
(3 oy)
Toplam (39 oy)

Orta halli bir mama arayışı içindeyim seçeneklerden biri veya önerilere açığım.

11 CEVAP

NURSENA123

bence fiyatına göre prochoice mystic de olabilir ama vitamin takviyesi yapmalısın mystic te her vitamini içermiyor çünkü

Faytekin

Britcare hepsinden daha iyi bir mama özellikle yeni çıkan serisi.

BurcuAlexx

İçeriklerini karşılaştırmanıza yardımcı olayım;

Brit Care:
Kuzu Eti % 20
Pirinç
Pirinç Kepeği
Hindi Eti % 15
Somon Yağı (%7)
Ham Protein % 35.0
Yağ Oranı % 15.0

Felicia:
Kurutulmuş Kuzu Proteini (%27)
Hidrolize Kuzu Proteini (%18)
Baldo Pirinç
Mısır
Rafine Tavuk Yağı
Protein: 33%
yağ İçeriği: 15%

Prochoice:
Kurutulmuş Kuzu Proteini (%27)
Hidrolize Kemiksiz Kuzu Proteini (%16)
Baldo Pirinç (%14)
Mısır
Rafine Tavuk Yağı
Bezelye (%6)
Protein %36
Yağ %16

Mystic:
Kurutulmuş Ve Taze Tavuk Eti (%40)
Kahverengi Pirinç
Bezelye
Rafine Tavuk Yağı
Balık Yağı
Protein %32
Yağ %16

nurrrgll

bu linki inceleyebilirsin içerikleriyle beraber açıklamış mamaları
.
https://www.youtube.com/watch?v=VD_8NmM2n4o

Littlecats

Sana daha detaylı anlatayım:
Brit Care = İçinde pirinç var ve bu kediler için sağlıklı değil.
Felicia = İçinde protein var ama et yok. Sadece kurutulmuş ...... proteini.
Prochoice = Yine et yok.
Myscit = Kurutulmuş taze tavuk eti var %40 oranında eğer gerçekse çok iyi. Fakat aynı zamanda pirinç de var. Pirinç kediler için zararlı.
Bunlar arasından en iyisi Brit Care.
Sana N&D öneririm fiyatı çok uçuk da değil istersen içindekilere bak:

İçindekiler :Taze kemiksiz tavuk (30%), kurutulmuş tavuk eti (28%), patatesler, tavuk yağı,kurutulmuş tüm yumurtalar, taze ringa balığı, kurutulmuş ringa balığı, balık yağı,hidrolize hayvansal proteinler, bezelye bitkisel lif, kurutulmuş havuç kurutulmuş şifalı bitki unu, nar tozu (0.5%), kurutulmuş elma, ıspanak tozu,pisilyum(0.3%), Frenk üzümü tozu, kurutulmuş tatlı portakal, toz yaban mersini, sodyumklorür, kurutulmuş bira mayası, zerdeçal kökü (0.2%), glukozamin, kondroitinsülfat, kadife çiçeği özü (lutein kaynağı).

Deniz00

O mavi paketliler eski olanlar beyazlar mı yeni?

Littlecats

N&D veya brit

Deniz00

Cevap veren ankete katılan yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim. Brit care alacağım gibi.

Littlecats

Brit care de çok iyi ben sadece eleştirel bir gözle baktım.

serkans1199

Bence bu mamalar arasından en iyisi brit care gibi duruyor.

Nisalily

Brit care yenilendi artık tahılsız