Kediye Sülük Tedavisi Yapılır Mı?

Verdatrtp

Geçen gün annemle veteriner çıkışı organik şeyler satan bir dükkana girdik oradaki görevli adam kedime bakmak istedi gösterdim derisine ne oldu dedi ben de veterinerden döndüğümüzü ama bir türlü tedavi edemediklerini söyledim kedimin derisinde mantar ya da alerji var o yüzden oldu ve 2 kez tedavi görmesine rağmen geçmedi oradaki çalışan arkadaş sülük yapalım hemen geçer dedi başta şaka yapıyor sandım sonra ciddi ciddi yanında sülükleri varmış ve insanlara yapıyormuş ver yapalım senin kedine de dedi acelem var dedim çıktım kediye sülük yapılır mı gerçekten ben hayatta yaptırmazdım kedime riskli değil mi?

7 CEVAP

Zeynepulku

Ay ckslcksk çok saçma 'kediyi ver sülük yapistircam'
Bende asla yaptırmazdim.

Cansumuezza

Mantar ya da alerji diye bişey yok. Ya mantardır ya alerji henüz bu bile teşhis edilmediyse lütfen veterinerinizi değiştirin. Belkide yanlış tedavi uygulanıyor o yüzden iyileşmiyor?

ferhat05

Bi bilgim yok ama hekim olmadığı halde hekim gibi davranan ve kendinden çok emin olan insanları hiç sevmem. Ayrıca kedi sülükten büyük ihtimal rahatsız olur, onu, yer parçalar falan.

zibityus

kurşun döktürün

Verdatrtp

Evet kesin teşhis koymadı veteriner üstelik yaptığı aşılardan sonra kedim kusmaya başladı. Yarın başka bir veterinere götüreceğim

Anonymus552223

Kedi sülükleri yer:)

FeyzaZeynep

Sakın yaptırmayın böyle birşey tedaviden sonuç alamadiysaniz veterinerinizi değiştirin bence.