Nasıl Anlatayım Bilemedim...

Littlecats

Merhaba benim 3 aylık erkek bir kedim var ve yakın zamanda yatağıma çıkmayı öğrendi. Fakat her yatağıma gelince affedersin işiyor. Bu bir kere olan bir şey değil her yatağıma gelişinde işiyor YATAĞIN ÜSTÜNE. Sarı sarı leke kalıyor ne yapabilirim sanki alışkanlık olmuş gibi her defasında yatağıma işiyor.

19 CEVAP

nurrrgll

bir kere yaptıktan sonra çişinin kokusunu alıp tekrar oraya yaparlar sirkeli suyla temizle işediği yeri ve kumun yerini kumu kazarak öğret çok yararı dokunacaktır

Zukooo

Merhaba benim kedim daha önce kafama işedi hatırlatmak istedim hahahhahaa sonra bir daha yapmadı allaha şükür ama narenciye kokulu temizlik malzemesi işe yarar kediler sevmiypr o kokuları

mishapamuk

çamaşır suyunda bulunan amonyak kokusu kedinin idrarındaki amonyak kokusunu daha da belirginleştirdiği için hiç önerilmiyor. Simple Solution diye bir markanın koku giderici temizleme ürünleri var. İncelemenizde fayda var. Muhtemelen orasını tuvalet olarak belledi, bu yüzden koku tamamen çıkana kadar devam edecektir. Özellikle bir sebebinin olduğunu düşünmüyorum. Temizleme işinizi yaptıktan sonra 1 hafta 10 gün kadar odanızın kapısını hep kapalı tutun, gelmesin içeri. o arada kumuna iyicene alışır.

Littlecats

Teşekkürler fakat yatağı çamaşır suyuyla temizliyoruz ve yatak örtüsünü de çöpe atıyoruz hala devam ediyor

Littlecats

Yatağımda yatamıyorum kedim yüzünden

FeyzaZeynep

Kediniz yatağınıza tuvaleti yapınca kızın ve tuvaletine götürün sonra yatağınıza temizleyin her yatağınıza tuvaletini aynısını yapın bebek olduğu için şimdi neye alışırsa öyle devam eder. Olmadı Sirke kokusu rahatsız etmezse yataginizi bir kez sirkeyle yıkayın kokusundan hoşlanmayacaktır.

Littlecats

teşekkürler

Tengu

Yaşı küçük olmasa kızgınlığa girdi derdim ama 3 aylıkmış.
Bir sağlık sorunu olabilir veterinere götürdünüz mü?

Littlecats

Evet ben de kızgınlığa girdi diye düşündüm aama sonra 3 aylık olduğu aklıma geldi.
Vet. götürmedik fakat kedim değişik sesler çıkartıyor. ve ortada hiçbirşey yokken birşeyden kaçıyor bizden de kaçıyor zıplayarak değişik hareketler yapıyor

Anonymus552223

Camasir suyuyla silinen yere daha cok yapar, sirkeyle limonla veya kedinin sevmeyecegi kokularla silmeniz lazim

Littlecats

teşekkürler

Merzela

Cidden değişik bir olay. Dışarıda başka bir kediyi filan seviyorsunuz hiç? Tepki olarak yapıyor olabilir.

pathossmom

üriner rahatsızlığı olabilir uzmana götürün

Littlecats

teşekkür ederim hepinize.
Merzela hayır tepki olarak yaptığını sanmıyorum xD

Littlecats

teşekkür ederim hepinize.
Merzela hayır tepki olarak yaptığını sanmıyorum xD