Kullandığınız Mamalar Hakkında Düşünceleriniz Nelerdir?

BurcuAlexx

Ben sokaktaki kedi ve köpeklere enjoy kullanıyorum ve cidden memnun da kaldım, fiyatına göre iyi bir mama. Pawpaw da kullanmıştım, fena değildi yani. Köpeğime Acana kullanıyordum eskiden kaliteliydi aslında ama fiyatı bütçemi aştı diyebilirim :)) N&D'ye geçtik ve 2 yıldır kullanıyoruz. Fiyatına göre performansı cidden iyi bir mama. Proplan'da kullanmıştık bir ara iyiydi aslında ancak diğer mamalardan daha çok memnun kaldık. (Köpeğim 7 yıldır benimle) şu an aklıma gelen bunlar, sizler neler kullandınız bu zamana kadar? Memnun kaldınız mı? İyi akşamlar herkese

5 CEVAP

Littlecats

Ben bu kedimi daha yeni sahiplendim:
Royal Canin Kitten = Çok memnun kaldık kedim neredeyse hiç tüy dökmüyordu ve iştahla yiyordu fakat içinde çok fazla tahıl olduğu için başka mamaya geçtik. O mama da:
N&D Kitten Tavuklu ve Narlı Yavru Kedi Maması = Tüy dökümü çok arttı ve kedim zorla yiyor. Ama sevdiği mama daha sağlıklı olacak değil.
N&D'yi sevmedi o yüzden bu mama bitince (1 KG) Brit almayı düşünüyorum o da içerik olarak iyi bir mama.

Köpeğim de uzun zamandır bizde ama kangal olduğu için kuru mama vermiyorum et ile besliyorum.

BurcuAlexx

@Littlecats bende brit almayı düşünüyordum bir ara. Ancak biz N&D'den memnun kaldığımız için vazgeçtik. Sonuçta her hayvanın damak zevki başka :))

Littlecats

evet :D

Mehmetkr

Dr. Sacchi kullanıyoruk sokaktakiler bayılıyor protein ve yağ oranı fiyatına göre iyi ve gerçekten iyi kilo aldırıyor. Yemeyen sokak köpeği görmedim

BurcuAlexx

@Mehmetkr bende denemiştim kediye ve köpeğe cidden fiyatına göre iyi bir mama