Kedilerde Gençlik Hastalığı

Cook

Günlerdir veteriner veteriner gezdirdiğimiz, midesinde yabancı cisim var denen bebişte gençlik hastalığı varmış meğer. Evdeyken kendi kedimle hiç aynı ortamda bulundurmamıştım fakat bi kere odanın kapısını açarken aradan kaçtı öbür kediye eski mama tabağını vermiştim görür görmez mama tabağına dalmaya kalktı çektim direkt ama ben çekene kadar yedi mi dokundu mu emin olamıyorum.Veteriner öyle bir durum oluşmuşsa bile şu an belirti vermez 5 gün sonra kan değerlerine bakalım dedi.Çok korkuyorum, benimkinin zaten garip hareketleri vardı birkaç gündür stres olmuştu evde başka bi kedi olduğu için. Bu süreci geçiren varsa ilk hangi belirtileri veriyor anlatabilir misiniz? Bir de iyileşen vsr mı iyileşme süreci nasıl oldu :(

2 CEVAP

baranertaga

Allah şifa versin kedinize aşısı yoksa ve sokakta gezen bir kediyse zaten bu hastalığa yakalanması yüksek bir ihtimal kedinize dua edeceğim inşAllah iyileşir.

Cook

Sokaktan gelen kedide çıktı zaten ama evdeki kedimin de karma aşıları arasında 24 gün varmış 21 gün olması gerekiyormuş işe yaraması için umarım benimkine bulaşmamıştır