Kediler Gerçekten Bizi Sevdiği İçin Mi Yalarlar?

chuckysmom

Arkadaşlar kedim elimi ve yüzümü yalamayı çok seviyor cidden bizi sevdikleri için mi yalarlar çok merak ediyorum eğer öyleyse çok sevinirim 😸

14 CEVAP

zibityus

yalamayan kediler sevmiyor mu yani insanlarını

BasbugGS

Yorumları okuyunca gülmemek mümkün değil :) buradaki bazı soruları çocuklar mı soruyor merak etmiyor değilim

zibityus

hayır

chuckysmom

Hayır demişsiniz o zaman başka neden yaladıklarını da yazsaydınız

Tengu

https://www.*********.com/blog/icerik/kediler-sahiplerini-neden-yalar

Bence bizi sevdikleri için. Ne bileyim hem siz de hissediyorsunuzdur o yalayınca siz de mutlu oluyorsunuz. "Hayır" diyen arkadaş peki neden yalarlar hayır demişsiniz nedeni yok...

Mehmetkr

Yalayan kediler seviyor demek yapamayanlar sevmiyor demek değil ki bu nasıl bir bakış açısı.
Namaz kılan insanlar müslümandir dedim mesela ben namaz kılmayanlar da Müslüman olabilir ama kılanlar kesinlikle müslüman.

Mehmetkr

Namaz kılmak= yalamak
İnsan=kedi
Müslüman olmak=sahibini sevmek
Olarak düşünürseniz dediğimi anlarsınız

Thekedi

Bence bizi sevdikleri için değil bizi sahiplendikleri için yalıyorlar. Yalamak, sürtünmek koku bırakma eylemidir; onlara göre alanını belli etme, el koyma, sahip olma anlamına geliyor. Kendilerince bizi işaretledikleri zaman diğer kedilere "bu benim, benim insanım" mesajını veriyorlar.

ferhat05

Strese girdiğinde, korktuğunda, çok mutlu olduğunda, sizi sevdiğini göstermek için (vs.) yalar. Nedenleri çok çelişkili biliyorum ama yalamasındaki amaç size bir şey anlatmaktır. Sakinse, toksa ve kaymak kıvamındaysa büyük ihtimal iyi bir nedendir. 😂

chuckysmom

Hayır yalamayan kediler sevmiyor diye bir şey yok karakteristik özellik bu

Alperen07

Kedilerin bazı hareketlerinin açıklaması olmayabilir benim kedim beni çok sever ama yalamaz gider en çok oyun oynadığı kızımı yalar ben sevince kendini yalar sanki ben pisim gıcık kedim benim ama beni de bir iki defa yaladı dili acaip tırtıklı kendini yalasın temizlesin bana da guruldasın yeter can dostum o benim cann

chuckysmom

gülünecek bir şey göremedim başbuğ bey ben =)

alabalik32

Evet sevdikleri mutlu oldukları için yalıyorlar.