Kedimin Patisi Çok Kötü Kokuyor

bdurcak

gerçekten kedimin patisi peynirli doritos gibi kokuyor. gün içinde sürekli yalanıyor ağzı mama gibi kokuyor yani sağlığı konusunda bir sorun yok diye düşünüyorum. bu kokuyu nasıl geçirebiliriz bir fikri olan var mı? patilerini yıkamak istemiyorum çok huzursuz oluyor zaten 1 hafta önce kısırlaştı olabildiğince rahat etmesini sağlıyoruz. önerilerinizi bekliyorum

4 CEVAP

elifozzdemiir

patisinde iltihaplanma olabilir elinizde crystalin sprey ya da nano sprey varsa onu kullanabilirsiniz

senaau

Tek patisinde mi koku? Patisini iyice kontrol edin yara olma ihtimali var

Tengu

Evde ayağı kokan biri varsa halılardan koku kedinin patisine geçiyor olabilir:) ben arada patilerini sirkeli suyla siliyorum. Sirke kötü kokuları baskılıyor bildiğim kadarıyla çünkü işaret bırakan erkek kedilerin kokusunu bastırmak için epey etkili bir yöntem. Sirkeli su ile silmek işe yarayabilir deneyin bi

bdurcak

tüm patileri kokuyor kontrol ettim ama yara yoktu. evde ayağı kokan biri yok :)