Parazit Hapı

Cakilcelik

Herkese merhaba 3:30 aylık tekir cinsi kedi mi iç parazit hapı yutturduk fakat çok uykusuz ve halsiz hala da tuvalete çıkmada kusma da parazitleri atamadı normal mi sizce

2 CEVAP

feyzanurkrb

Bizimki yuttuktan sonra çok halsizdi ishal oldu kustu ama bir güne düzeldi zaten düzelmezse veterinerinize danışın

Cakilcelik

Hala kusmadı ve tuvalete de gitmedi uyuyor suan çok halsiz paraziti atsa tuvalete çıksa kussa düzelicek ama bekliyorum☹️