Yahu Bu Ev Çiçeği Yiyor!

venniee

zehirsz bi salon bitkisi yiyor bu zararlı mı anlayamıyorum. Çim alacaz bitti bizimki alamadık daha çok yiyor neden olabilir ki ya taktı mı takıyor yani o bitkiye.

7 CEVAP

elifozzdemiir

adi ne bitkinin?

elifozzdemiir

zehirli bir bitki olmasa da kediniz icin zehirli olabilir

Zeynepulku

Kediniz için toksit olabilir. Dikkatli onun lütfen çiçeği ulaşamayacağı bir yere koyun

Ozge00

Yine de yememesi daha iyi olur. Bazilari sindiremiyor, sorun çıkarabilir. Önlem almakta fayda var. Yemeyi seviyorsa öyle bolca çim ekin onlari yesin.

venniee

adını bilmiyorum ama o zehirli bitki değil.

venniee

çim aldım hemen herhalde meraktan yedi. Kaldırılcak bir bitki değil büyük

Pretty

Kedi otu alabilirsiniz