Mantar İçin Ne Önerebilirsiniz?

baranertaga

Kedim yaklaşık 1.5 aydır mantar. Sirkeli su batikon sürüyoruz günde iki defa bir de travazol krem sürüyoruz. Kulağındaki kapandı ama ön taraf kulağının altındaki tüyleniyor ama yüzeyi genişliyor. Birde 1 doz mantar aşısı yapıldı ama karaciğerlere zararlıymış sanırım 2. Dozu yaptırmayı düşünmüyorum. Bu mantarın geçmesi için sizin önerebileceğiniz bir şey var mı? Ömür boyu geçmez hatta öldürür diyen bile var böyle bir tehlike yok değil mi?

17 CEVAP

Salihaylmz

Ve sizinki mantar ise baya ciddi benim kedimde sadece biraz tuy kopmustu o kadar

baranertaga

@Salihaylmz tamam bir deneyeyim şansımı nano sprey konusunda