Kedim İshal Ve Sesli Gaz Yapıyor

kubraciftci

Herkese merhaba. Dün trenle Konya'dan Ankara'ya geldik. Evdekiler oynasın diye bir sürü şey yedirmis. Bugün ishali var ve sesli , kokulu bir şekilde gaz çıkarıyor. Ağzında kokma yok. İstahida hala yerinde . Ama uyku halinde hep. Biraz oynuyor ve çabuk yoruluyor. Ayakları ve burnunda sıcak. Bu durum geçicimidir. İlk defa seyahat ettik. O etkilemiş olabilir mi? Bir ede karni hafif şiş. Ne yapmalıyım?

4 CEVAP

kubraciftci

Ters cevap veren şahıs hariç diğerlerine teşekkür ederim. Şuan hiç bir sorunu yok. Veterinere acil olarak götürecek halde olmadigim için soru sordum zaten. Kaba ve saçma konuşmaya gerek yok!. Endişelenen olursa diyede yolculuk stresinden kaynaklandığını öğrendim. Keyfi şuan gayet yerinde kızımın.

emre1334334

veterinere götür biz veteriner miyiz?durumu söylediğine göre kötü görünüyor.

senatsn

karnını hafif hafif ovalayın. Sıcak tutun mutlaka eğer hareketleri yavaşlıyorsa veterinere danışmakta fayda var.

Zukooo

Veterinere danışın gaz sıkışması (hayvanlar için terimi nedir bilmiyorum) yaşıyor olabilir. Şuan sıcak tutup onu ovmak yapabileceğiniz tek şey yarın acilem hekime danışın