Kedi Şampuan

chromatica

öncelikle "kediler yıkanmaz" gibi şeyler söylemeyin, kedilerin gerekmedikçe yıkanmadığını bende biliyorum :") yavru kedim ara sıra kakasına basıyor bende dalin ıslak mendil ile siliyorum ama fazla etkisi olmuyor dışkı gitse bile kokusu az da olsa kalıyor. bende patisini yıkamak için şampuan almak istiyorum, ********da böyle bir şampuan buldum yorumlarına baktım kötü bir yorum göremedim. bunu kullanan veya bir bilgi sahibi olan var mi? önerisi olan da söylerse çok mutlu olurum

1 CEVAP

vodootrela

açıkçası şampuan kullanımına sıcak bakmıyorum ben ıslak mendili ıslattıktan sonra sıkıp o şekilde temizliyorum koku az da olsa oluyor ama kendisi orayı temizliyor zaten yalayıp şampuanlayıp derisine zarar verebilir yani.