Golosi Mama Kullanan Var Mı?

Anonymus386040

Golosi markasını kullanan var mı memnun kaldınız mı? İçerik olarak da kötü değil hem de uygun fiyatlı ama bilemedim her sitede bulunmuyor çünkü

15 CEVAP

zibityus

çöp

Erogluekiin

@zibityus
Neden böyle düşünüyorsunuz?

Ozge00

Prochoice'a çöp dediniz buna çöp dediniz. felicia falan da ayni içerik olarak. Geriye uygun fiyatlı mama kalmadi ki. Çöp değil ayrıca onu tekrar belirtmek istiyorum. Uygun fiyatlı bir mama olarak uygunlar gayet. Pekala Siz ne tavsiye edersiniz sevgili zibityus?

Ozge00

Güncel
Bende merak ettim neden oyle düşünüyormuş.
Ben bir dönem kullandım, Herhangi bir eksisini görmedim. Uygun fiyatlı. Ama daha iyileri de yok değil yani.

BurcuAlexx

Bence fiyatına göre çokta kötü değil, tabi ki uygun fiyata daha iyileri var ancak çöpte değil ya :))

zibityus

et ve et ürünleri yazıyor içeriğinde. et ürünleri neymiş

Ozge00

Bu mamayi çöp yapmaz. Daha iyi mamalar da var ama uygun fiyatlı olarak iyi.

zibityus

et ürünleri gaga kıl tüy kemik kan vs bunlar et ürünleri diyerek kastedilen şeyler ve sindirimi zor. bence çöp olması için yeterli

Golosinin icinde taurin yok bende almayı düşünüyordum prochoice aldim

zibityus

ben kullanmayın demiyorum içeriği kalitesiz demek istiyorum aynı fiyata daha iyisi olmayabilir belki, araştırıp mama içerikleri hakkında detaylı bilgiye donanıma sahip olup karşılaştırmasını siz yapabilirsiniz.

Ozge00

Çöp diyerek kullanmayın demiş oluyorsunuz dolaylı yoldan.

Ozge00

Cok mama yok uygun fiyatlı. Olanlar da artti gitgide. Bakalim ne olacak halimiz. Brit de yakinda nd'ye yaklaşacaktir

zibityus

kendimizden kısıcaz

NURSENA123

golosi taurin ve vitamın oranların hepsini belirtmemiş ama isterseniz farklı mama önerisi verebilirim

Catloveerr

Ben kullanıyorum kedimde. Bi sıkıntı yaşamadım. Taurin oranı düşük o önemli aslında. Eğer imkanınız varsa daha iyisini alın yoksa kullanabilirsiniz.