Catit Flower Fountain Mini Otomatik Kedi Su Sebili

elifkonakci

Merhaba arkadaşlar.. Petim Ce'den bu kedi suluğunu buldum. Ve almayı düşünüyorum. Kullanan var mı? Varsa memnun kaldınız mı? Ya da fikri olan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.🌿

6 CEVAP

Zeynepulku

En çok tercih edilenlerden biri plastik olması sorun. Kullanmadim ******** da vs yorumlarına bakin bence ben bir tane aldım 100 tlye falan hemen ses çıkarmaya başladı. Bir tik daha para verip iyisini alsaydim diye düşünüyorum her gördüğümde :''

Faytekin

Ben kullandim uzun süre tek kediyse gayet güzel bence,bende iki kedim olduğu için yeterli gelmedi sadece ,sürekli su takviyesi yapmak zorunda kaldığım için daha büyüğüne geçtim şuan, ama tek kedi için İdeal, su azaldikca motoru sesi yükseliyor biraz onun haricinde rahatsız edici bi yönü yok ,haftada bi komple söküp temizliyordum çok kolay zaten,ama bu fiyat biraz pahalı gibi daha uygun satan yerler olması lazım .

Ozge00

Her ay kartuşunu değiştirmek lazimmis sanırım bir de.bu doğru mu acaba kullanan arkadaşlarımız?

Minikmuezza

Surekli kartus almak mi gerekiyor?bende almak istiyorum ama bu kartus alma isi kafami karistiriyor

sforselin

Ben şelalenin ses sorununu adaptör değiştirerek çözmüştüm. Su çok azalırsa tabii ses çıkarıyor yine ama ciddi anlamda azalması gerekiyor. Her gün değiştirdiğimiz için de öyle bir sorunla karşılaşmıyoruz çoğu zaman.
Filtreyi düzenli değiştirmek gerekiyor mutlaka. Baya deforme oluyor ve büyük ihtimalle işlevini de yitiriyor çünkü.
Fiyatlar ciddi artmış ama bu şelalelerin. Su içmesine fayda sağlıyor ama şu an olsa alabilir miydim bilmiyorum. Sanırım kendimizin yapabildiği şelalelerden yapardım

elifkonakci

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim:)