Yavru Kedim Ne Bulursa Taşımaya Başladı

cerenhaylaz

4 aylık yavru kedim var iki gündür ne bulursa taşımaya başladı mesela bulduğu her hangi bir nesneyi alıp ağzında başka bir yere götürüyor daha önce hiç yapmazdı ilk defa gördüğüm için sormak istedim bu normal mi ? Yoksa davranış bozukluğu falan mı? Yaşayan var mı?

3 CEVAP

Zukooo

Sevdiği benimsediği yerlere taşıyordur. Benimki bazen benden rahatsız olup oyuncağını taşıyor sonra da tel oynuyor kzmsosösl

DoraFiko

Evdeki oyuncaklar bir bir kaybolmaya başladı. Fareler, toplar, kağıttan yaptığım toplar vs yatağın altında sığınak buldum geçen gün. Hepsini oraya taşımışlar :) çok normal yani. Anahtarları taşırken ağzından aldım bugünde bizdede yeni başladı :)

senatsn

Çok normal:) benimki de oyuncaklarını sevdiği yerlere taşıyor. Endişelenmeyin