Kedimiz Hamile

Merhaba kedilerimiz çiftlesti dişi kedimiz çok hareketli ordan oraya atlıyor hamilelik sürecinde sıkıntı olur mu bu durum?

5 CEVAP

Cansuoz1

Hamile oldugunu nasil anladiniz

baranertaga

Hamileyse tabi yüksek yerlere zıplamaması lazım yavrular zarar görebilir

NidaE

Benim kedim dogum yaptigi güne kadar hoplayıp zıpladı tüllere tırmandı şimdi onun kadar hareketli 4 bebeğimiz var düşmediği sürece sorun olmaz

Şuanlık hamile olup olmadığını bilmiyoruz daha çok yeni ama öyle bir durum olursa diye önceden sormak istedim

Teşekkür ederim bilgileriniz için :)