Kedim 2 Katan Düştü

Burcuakln

Kedim bal bu gün 2 katan düştü veterine götürdük hemen akçiğer filmi falan çekildi 2 iğne yaptı iç kanama riski olmaması için ilaç yazdı antibiyotik 5 gün kullan dedi ama kedim veterinerden geldikden sonra hiç bir şekilde yürümüyor ve yürütüncede ağlıyor yemek de yemiyor yoğurt verdim dışkısı varmıl çok fazla lavaboya bile kendim götürdüm ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun

8 CEVAP

Zukooo

Gittiğin veterinerden eminsen dediklerini uygula. Değilsen iyi bir veteriner bul ve hayvanı acilen, ACİLEN götür. Düşmeler çok sıkıntılı ve ölümle sonuçlanıyor çoğu. Hayvanı iyi bir veterinere emanet ettikten sonra da gidip cam pencere kapı ne varsa sineklik taktırın.

Merzela

Kedinizi yormayın yürümesine zorlamayın şuan iyileşsin tuvaletine siz götürün yavaş yavaş iyileşir inşallah

Burcuakln

İyileşti çok şükür evde drift atıyor

Ayseenur10

Güvenlik önlemi alın lütfen pencere, balkon

Nala00

Kesinlikle başka bir veterinere acilen götürmelisin yürüyememesi ve acı çekmesi kesinlikle normal değil

Burcuakln

Götürdüm kalça kırığı olduğunu söyledi ilaç tedavisi başlatı ağrı kesici de yazdı sizce toparlarmı yürüyor az da olsa

Burcuakln

Götürdüm kalça kırığı olduğunu söyledi ilaç tedavisi başlatı ağrı kesici de yazdı sizce toparlarmı yürüyor az da olsa

Ozge00

Cok atlatiyip ziplamamasi lazim. Belki söylemiştir Veteriner, alan kısıtlaması yapın dedi mi? Bu da iyileşmeye yardimic oluyor baya