Kedim İshal Ve İştahsız

Biraz ishal olmuş ilk önce yemek yemedi su içti sonra yemek yedi ama şimdi de su içmiyor ve halsiz. Yarın veterinere götürmeye çalışıcam ama sizce ne olabilir sebebi. Çok zayıfladı sanki kemikleri geliyor elime ama uykusu falan normal. Veterinerlere de güvenemiyorum napabilirim ne diyeyim ne yapayım hemen bi baksanız

11 CEVAP

Nala00

İyi araştırıp veterinerde gerekli tahlilleri yaptır bence ama veteriner çok önemli tedavi edilebilecek bir problemi kolayca halledebilir ama rastgele bir yere gidersen problemle ilgilenmeyedebilir, umarım kedicikte hiçbir problem yoktur inşallah sağlığına kavuşur

Teşekkür ederim

Nala00

Veteriners giderseniz buraya bilgilendirme yapabilir misiniz acaba merak ettim bende

Salihaylmz

Googledan yakinlarindaki veteriner kliniklerinin yorumlarını oku ona göre seçim yapip git bence

Berrefilizzz

Tavuk göğsü haslamasi yapabilirsiniz bu süreçte benim kedim de aynı sorun vardı biri önerdi denedim kedi hem toparladı hem de kakasının duzelmesine yardımcı oldu

Denizmerve39

Ishal icin proplanin probioti tozu var cok iyi bisey uc gunluk kullanimi var mamasina katipp veriyosun hemen geciriyor her bir adet uc gun

Çok teşekkür ederim eve alayım bulunsun yine bi ishal vakası yaşadığımda kullanırım.

Nala00

Cok sevindim😍

Şu an saat 6.58 ishali normale döndü ve gidip su içti. Yine de bç veterinere gidixez biz. Kumuna taktı kafayı bişey mi görüyor neyse artık aranıyor oralarda

Uykusuzluktan geberşyorum Pascal hala dandik dandik işlerde neyse yerşmmonu

Nala00. Veterinere gittik çok sağlıklı dediler iç dış parazit aşısı yapıldı şu an uyuyor. :3