Yavru Kedi Beslenmesi

Salihaylmz

Kedim 2 aylık artik kuru mamaya geçtik (yavas yavas alıştıra alıştıra gectik bu arada kuru mamaya) normalde alıştırırken az az veriyordum ara öğün niyetine çerezlik gibi.Bugün ilk kez normal almasi gereken gramı ikiye böldüm de verdim karnı şişti bir sey olur mu acaba? :/

11 CEVAP

Ftmkrtl

Hızlı yediyse gaz olabilir büyük tuvaletini yaptı mı acaba

Merzela

Sorun olmaz kaliteli bir kuru mama hiç bişey yapmaz.

Ftmkrtl

Vermeniz gereken mama miktarini 4e bölüp verebilirsiniz ya da yaş mama ile karıştırıp verebilirsiniz

bir şey olmaz. Kuru mamaya geçtiği için olmuş olabilir. Hem masaj da yaptım diyorsunuz, kuru mamaya alışınca geçer. Sağlıklı büyüsün bebeğiniz

Zeynepulku

Hepsini birden mi yedi. O yüzden olabilir. Az az sık sik yemesi daha iyi olur.

Salihaylmz

Yapti kakasini ama hala sert karni birazcik masaj da yaptim ama

Salihaylmz

Çiğnemeden yuttugu icin en yumusak mama olan royali aldim mecbur

Salihaylmz

Mamayi ikiye falan kirip ve azcik islatip veriyorum

Salihaylmz

2ye bölmüştüm yarin 4e bölüp denerim o zaman tesekkur ederim

Salihaylmz

Teşekkür ederim

Salihaylmz

2ye böldüm aslında bol bol da su içti