Islak Fip

Parss09

Merhaba, oğluma 20 gündür tedavi uygulanıyor ve bir hafta önce fib teşhisi konuldu. 2 3 gün önce gs ilacını öğrendim öğrenciyim ve elimden geleni yapmaya çalışıyorum bağış toplamak amaçlı lütfen bu mesajı yayarak daha çok kişinin görmesini sağlar mısınız?

2 CEVAP

Nala00

İnstagramda ya da twitterda daha çok insana ulaşabilirsin geçen yıl başka bir kedimi bende bu hastalık yüzünden kaybettim inşallah senin yavrucağın sağlığına kavuşur

Erogluekiin

Instagram kesinlikle çok işe yarıyor fipli kediler için bit whatsapp grubu var @fipwarriormavi ye yazarsan alırlar seni de. Gün geçmeden bu tedaviye başlaman gerek. Bağış yapmaları için sayfanda kan ve biyokimya testlerini paylaşmayı unutma... Malesef ben ignemizin ilk dozunda kaybettim...