Kısır Erkek Kedim Kızıştı Mı?

melismelisa

Merhaba, erkek kedim 2 yaşında, kısırlaştıralı 1 yıl oldu ve 1 yıl boyunca asla kızgınlık gibi bir durum yaşamadık ne kısırlaştırmadan önce ne de sonra, bugün ilk kez bir battaniyeyle çiftleşmeye çalışırken gördüm, oda oda dolaşıp yüksek sesle bağırıyor, kapıdan kaçmaya da çalışıyor.. 2 Yıldır hiç böyle bir durum yaşamamıştık sizce ne oluyor?

3 CEVAP

ZehraBulutt

Ara ara gelir böyle oyuncakla çiftleşme biraz bağırma olabilir, ama dışarı çıkmaya çalışma biraz fazla gibi, eviniz giriş kat mı, dışardaki dişilerin kokusunu alıyorsa ondandır.

melismelisa

Evimiz 2. Kat, biz de anlam veremedik ilk kez böyle bir durum yaşıyoruz. Çok teşekkürler cevabınız için, arada olabilecek şeylerse içimiz rahatlar

melismelisa

Evimiz 2. Kat, biz de anlam veremedik ilk kez böyle bir durum yaşıyoruz. Çok teşekkürler cevabınız için, arada olabilecek şeylerse içimiz rahatlar