Kedimin Cinsi?

Othello

Arkadaşlar 2.5 aylık bir kedi sahiplendim. Sokak kedisi ve annesinden ayrılmış bir kedi. Soracağım soru aslında tam bir ırk sorusu değil bu konu hakkındaki bilgisizliğimi de maruz görün lütfen. Hani tekir smokin sarman gibi isimler oluyor ya bu kedi nedir bilgisi olan lütfen yardımcı olsun teşekkürler. Patili günler :)

4 CEVAP

Verdatrtp

Kediniz kırma bence bir adı yok sarman ile siyah bir kedinin kırması gibi duruyor bir adı varsa bilmiyorum yorumlarda benide aydınlatın

Zeynepulku

Renklerden dolayı tortoishelle benzettim ama tam bi fikrim yok.

ZehraBulutt

Kürk deseni tortieshell, bu renk yalnızca dişilerde görülür, bu da ufak bir bilgi olsun.

pathossmom

tortoishessel