Kedim Tepkisiz

Othello

İyi günler arkadaşlar 2 gün önce bir kedi sahiplendim. Kedinin iştahı yerinde. Fakat çok tepkisiz oyuncaklarıyla oynamıyor. Sıcak yerde yatsın diye sıcak su torbası koyduk orda yatmak yerine laminantın üzerinde yatıyor. Kakasını yaptıktan sonra bazen üstünü kapatıp bazen kapatmıyor. Ve bizle tanışmıyor evin diğer yerlerini gezmiyor mamasını yiyip su içip yatıyor sadece genelde de gözleri açık ve tedirgin duruyor. Hareket etmiyor en önemlisi hiç kuyruk sallamıyor. Yardıcı olur musunuz lütfen

8 CEVAP

Othello

2 ya da 2.5 aylık

Othello

Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için

Verdatrtp

Henüz 2 gün olmuş biraz daha bekleyin bazı kediler 1 aya bile anca alışıyor

Salihaylmz

Ona zaman tanıyın eminim alışınca size düzelecektir belli ki korkuyor tedirgin. Çok şükür ki yemeğini yiyor istahi var demekki

Othello

Peki bu süre zarfında yaklaşmalı mıyız? Ne yapalım ne tavsiye edersiniz?

Salihaylmz

Ne kadar küçük bilmiyorum ama yaş mama ödül mamasi elinizden yedirmeyi deneyebilirsiniz ve zorla kucağa almayin bence internette blog okuyun illaki yaziyordur. Bence bir haftaya da alışır köpeğimden biliyorum bunu ama kediler hakkinda tam fikrim yok.
Benim kedim elimde büyüdüğü icin tam bir fikrim yok açıkçası.. sağlıklı günler dilerim.

Verdatrtp

İstemiyorsa çok yaklaşmayın kediyi sıkmayın. Kendisi alışınca size yaklaşacaktır evi koklayıp gezecektir diye düşünüyorum

Salihaylmz

Çok minikmiş eminim bir haftaya alışacak hatta sizi bıktıracaktır:)
Endişelenmeyin sabırlı olun alışacaktır size ve evinize