İki Tuvalet Ayrımı

Ayben02

Kedilerimden biri fiv taşıyıcısı hekimimiz tuvaletini mama kabini falan ayirmami söyledi evde tek tuvalet vardı ben de kartonu naylonla kaplayıp bir tane daha yaptım yenisini alana kadar ama diğer kedim inatla fivli kedimin tuvaletini kullanmak istiyor izin vermiyorum kendi tuvaletine götürüyorum bu sefer beni kötü vuruyor onda da şuan ishal var ama ishal dışında belirti yok hekimimiz onun bağışıklık kazanmış olabileceğini söyledi eğer öyleyse aynı tuvaleti kullanmalarında herhangi bir sakınca var mıdır

2 CEVAP

ZehraBulutt

İkisinin mama kabını tuvaletini ayırmanız imkansız gibi bir şey, sürekli takip etmeniz lazım. Hadi bunları ayırdınız diyelim, zaten birbirlerini yalamıyorlar mı? Zaten birindeki virüs diğerine de geçmiştir şimdiye kadar. Bence gereksiz strese sokmayın hayvanları.

Ayben02

Hasta olmayan kedim biraz hırçın birbirine yalamiyorlar ama aynı tuvaleti işte kullaniyorlar kapılarını ayırdım kapaklı cam kase aldım